ROZWÓJ

Rozwój Twojego biznesu w serwisie Amazon

Gdy już poznasz podstawy sprzedaży w serwisie Amazon, dowiedz się więcej o dostępnych narzędziach, które pomogą Ci rozwijać biznes.
165,91 zł (bez VAT) miesięcznie + opłaty za sprzedaż
Klienci Amazon otwierający pakiet Amazon
Wykres przedstawiający rosnącą sprzedaż sprzedawcy Amazon

Znajdź swoją formułę

Rozwijanie się jako sprzedawca polega na zwiększaniu wyboru produktów, zwiększaniu zainteresowania nimi, rozszerzaniu zasięgu i zapewnianiu świetnej obsługi klienta. Opisane poniżej taktyki mogą pomóc Ci w realizacji tych zadań i zwiększyć Twoje szanse na sukces.
FULFILMENT BY AMAZON

Zdobądź logo Prime na kwalifikujących się ofertach

Rozważ uatrakcyjnienie swoich ofert dla 200 milionów członków programu Amazon Prime na całym świecie, korzystając z usługi Fulfilment by Amazon (FBA).
Porównaj opcje, aby zdecydować, która metoda realizacji jest odpowiednia dla Twojej firmy. FBA to również świetny sposób na skalowanie Twojego biznesu: wyślij zapasy do centrum realizacji zamówień Amazon, a my zajmiemy się resztą.
Ilustrowany dom z furgonetką dostawczą firmy Amazon
MARKETING

Reklamuj i promuj swoje oferty

Pomóż zwiększyć sprzedaż, wprowadzaj nowe produkty, generuj opinie, porządkuj zapasy lub zwiększaj widoczność produktów za pomocą dowolnej lub wszystkich podanych strategii.
sponsored ads

Reklamy sponsorowane

Pomóż swoim produktom trafiać do wyników zakupów i na strony produktów oraz płać tylko wtedy, gdy ktoś kliknie Twoją reklamę.
Icône : mégaphone émettant un son

Promocje

Oferuj bezpłatną wysyłkę, zniżki procentowe lub promocje „kup jeden, drugi otrzymasz gratis”.
Oferty

Oferty

Uruchom szybką wyprzedaż, aby zachęcić ludzi do korzystania z obniżonych cen, gdy te są dostępne.
podrecznik sukcesu reklamodawcy

Pobierz nowy Podręcznik sukcesu reklamodawcy

Sprawdź, czy wszytko jest gotowe, zapoznaj się z wymaganiami i dowiedz się więcej o dostępnych opcjach reklamy.
WŁAŚCICIELE MAREK

Buduj swoją markę

Jeśli posiadasz zarejestrowany znak towarowy, Brand Registry to bezpłatna usługa, która nie tylko pomaga chronić Twoją własność intelektualną, ale także odblokowuje narzędzia takie jak A+ Content i Brand Dashboard w Seller Central.

Uzyskaj większą kontrolę nad ofertami produktów swojej marki dzięki uproszczonemu procesowi znajdowania potencjalnych przypadków naruszenia przepisów. Wyszukuj przy użyciu obrazów, słów kluczowych lub listy numerów ASIN i zgłaszaj podejrzane naruszenia za pomocą prostej, dokładnie opisanej procedury. Nasze zautomatyzowane zabezpieczenia, korzystając z informacji o Twojej marce, aktywnie usuwają podejrzane lub nieprawidłowe treści. Dodatkowo, nasz globalny zespół, który dostępny jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, udzieli odpowiedzi na Twoje ewentualne pytania.

Dzięki A+ Content możesz dodawać do strony sklepu Amazon i stron produktów rozbudowane treści multimedialne, aby zwiększyć ruch i sprzedaż. Możesz również utworzyć niestandardowy adres internetowy amazon.pl i zbudować własną witrynę, aby zaprezentować swoje produkty i historię marki.
Usługa Brand Registry jest dostępna dla sprzedawców, którzy mają:
1.
Profesjonalne konto sprzedawcy
2.
Zarejestrowany i aktualny znak towarowy, który pojawia się na Twoich produktach lub opakowaniach
3.
Możliwość zweryfikowania siebie jako właściciela praw lub autoryzowanego przedstawiciela znaku towarowego
Jeśli ten opis pasuje do Ciebie, rozważ bezpłatną rejestrację.
Grow with Amazon - Seller Shirt icon
Wykres przedstawiający sprzedaż konta sprzedawcy Amazon
ZAUTOMATYZOWANa KOREKTA CEN

Nie komplikuj

Zasady określania cen ułatwiają utrzymanie cen Twoich ofert w danym zakresie. Może to być ważne, jeśli jesteś jednym z wielu sprzedawców, którzy oferują ten sam produkt. Zasady określania cen zmieniają ceny automatycznie w odpowiedzi na wydarzenia, np. w przypadku zmiany popularnej oferty lub najniższej ceny. Aktualizuj, zawieszaj lub usuwaj reguły w dowolnym momencie.
ROZWÓJ

Sprzedawaj w całej Europie

Otwórz swoją firmę na wiele nowych możliwości w 28 różnych krajach. Dzięki Amazon sprzedaż w Europie jest łatwa i nieskomplikowana. Nasza powszechna obecność (na pięciu głównych platformach sprzedaży) i najnowocześniejsze rozwiązania logistyczne pomogą Ci każdego dnia dostarczać produkty do milionów nowych klientów. Możemy Ci pomóc we wszystkim: od wystawiania ofert i określania cen produktów po dopasowanie strategii sprzedaży do okresów szczytowych i poza szczytem. Ułatwiamy również działanie na rynkach zagranicznych, oferując usługi tłumaczeniowe i kompleksową pomoc przy podatku VAT. Zacznij już dziś i przygotuj się na zupełnie nową erę ekspansji biznesowej.

Jedno konto — cała Europa

Mając jedno konto możesz dotrzeć do klientów, zarządzać wszystkimi ofertami i zapasami w całej Europie.

Rozwiązania w zakresie realizacji

Amazon oferuje szeroki wybór rozwiązań w zakresie realizacji zamówień w całej Europie. Wybierz tutaj ten, który najlepiej pasuje do Twojej firmy.

Zarządzanie podatkiem VAT

Nasza sieć dostawców rozwiązań pomaga uprościć rejestrację płatnika, płatności, deklaracje podatkowe i roszczenia VAT.
SPRZEDAŻ GLOBALNA

Docieraj do klientów na całym świecie

Dzięki ponad 200 milionom członków płatnego programu Prime i setkom milionów aktywnych kont klientów na całym świecie, możesz przyspieszyć sprzedaż międzynarodową, korzystając z globalnych możliwości marki Amazon.
Już sprzedajesz w serwisie Amazon?
Bez względu na to, gdzie się znajdujesz i w jakim języku mówisz, Twój biznes może stać się biznesem globalnym. Skorzystaj z międzynarodowej sieci logistycznej Amazon i globalnych zasobów sprzedaży, aby sprzedawać swoje produkty na całym świecie:
  • Wysyłka: Wysyłaj swoje produkty do naszych globalnych centrów realizacji zamówień, a my zajmiemy się ich realizacją i lokalną obsługą klienta przez całą dobę.
  • Sieć usługodawców: Współpracuj z zaufanymi, lokalnymi dostawcami, aby sprzedawać globalnie, zgodnie z przepisami podatkowymi i tymi dotyczącymi wysyłki, a także korzystać z usług tłumaczeniowych.
  • Tworzenie ofert międzynarodowych: To narzędzie pomaga tworzyć i aktualizować oferty z rynku żródłowego na wielu platformach docelowych. Zarządzając ofertami na jednej platformie handlowej zaoszczędzisz sobie czasu i wysiłku.
  • Przeliczanie walut: Otrzymuj płatność za sprzedaż międzynarodową w lokalnej walucie, bezpośrednio na lokalne konto bankowe.

Sklepy Amazon na całym świecie

Mapa świata pokazująca wszystkie kraje, w których mogą sprzedawać sprzedawcy Amazon
180+
Krajów
175+
Centrów realizacji zamówień
18
Platform handlowych

Prosta sprzedaż globalna

INTERFEJS API:

Zwiększ wydajność

Rozwijaj się, automatyzuj sprzedaże, sprzedawaj w dowolnym miejscu i czasie.
Icône Appstore Marketplace  : écran d'ordinateur bleu clair qui affiche des graphiques

Marketplace Appstore

Marketplace Appstore to sklep z aplikacjami Amazon i innych twórców. Pomogą Ci zautomatyzować i rozwijać swoją działalność oraz zarządzać nią.
Icône Amazon Marketplace Web Service : triangle, cercle et rectangle bleu clair

Skaluj z Amazon MWS

Działaj wydajnie i skróć czas odpowiadania klientom, korzystając z oprogramowania opartego na interfejsach API usług Marketplace Web Services (MWS). Albo stwórz własne.
QR code pour télécharger l'application Vendeur Amazon sur votre téléphone

Pobierz aplikację Seller

Otrzymuj alerty o sprzedaży i odpowiadaj klientom w każdej chwili za pomocą aplikacji Amazon Seller.
STAN KONTA

Postępuj zgodnie z najlepszymi praktykami

Miej oko na statystyki wydajności, od razu reaguj na powiadomienia z Seller Central i stawiaj swoich klientów na pierwszym miejscu.
Masz do sprzedania tylko kilka rzeczy?

Zacznij sprzedawać online już dziś.

Zaprezentuj swoje produkty milionom klientów w całej Europie, którzy codziennie wchodzą na stronę Amazon.pl
165,91 zł (bez VAT) miesięcznie + opłaty za sprzedaż
© 2024 Amazon.com, Inc. lub podmioty stowarzyszone
Facebook logo
Twitter logo
LinkedIn logo
Tiktok logo
YouTube logo