Historie Partnerów Sprzedaży

Poznaj Partnerów Sprzedaży Amazon

Dowiedz się, jak przedsiębiorcy skalują swój biznes z Amazon
Gotowy, aby rozpocząć swoją historię sukcesu?
165,91 zł (bez VAT) miesięcznie + opłaty za sprzedaż
Man and woman holding a stack of Amazon boxes to ship

Polecane historie

Poznaj naszych Partnerów Sprzedaży

Partnerzy Sprzedaży

Packshi oraz Hugh Butler

Packshi to nietypowe rozwiązania dla popularnych w podróży problemów, szczególnie wiążących się z gniecącymi się koszulami czy garniturami. Packshi, ze swoimi akcesoriami w wersji „smart”, okazał się rozwiązaniem uniwersalnym na skalę światową. Chęć wyjścia poza granice była głównym powodem decyzji o sprzedaży na Amazon w 2018 roku. Dzisiaj produkty Packshi sprzedawane są w 10 krajach w Europie. Poznaj historię Packshi, dowiedz się z jakich usług Amazon korzysta firma i co radzi przedsiębiorcom, którzy chcą rozwijać swój biznes on-line.
Partnerzy Sprzedaży

Cozydots

Cozydots stworzył całą linię produktów, które można kupić tylko i wyłącznie na Amazon. Dostępne są one nie tylko w Polsce, ale także w krajach Ameryki Północnej, Środkowej i całej Europie.
Więcej o tym, jak mały, polski, ekologiczny projekt powstał podczas urlopu macierzyńskiego i rozwinął się w firmę o międzynarodowym zasięgu, obejrzycie w filmie.
Partnerzy Sprzedaży

Kubota

Amazon, jako lider e-commerce, staje się dla każdego sprzedawcy naturalnym miejscem do rozpoczęcia sprzedażowej ekspansji międzynarodowej. Teraz Kubota rusza na podbój nowych rynków poza Polską. Jak do tego doszło i jaką rolę odegrał w tym Amazon? O tym w filmie opowiadają współzałożycielki marki Kubota, które dały jej nowe życie.
Partnerzy Sprzedaży

Trefl

Polski producent puzzli i zabawek rozrósł się do lidera na rynku europejskim. Dzięki wsparciu Amazon, Trefl nie potrzebuje sklepów online na wszystkich rynkach, na których sprzedaje swoje produkty – z powodzeniem korzysta też z narzędzi udostępnionych w serwisie. To pozwala w łatwy sposób zarządzać sprzedażą, mierzyć efekty i na bieżąco udoskonalać ofertę.
Partnerzy Sprzedaży

Tapiso

Dzięki współpracy z Amazon i korzystaniu ze wszystkich oferowanych programów, Tapiso nie tylko zwiększyło wyniki sprzedaży, ale również poszerzyło grono odbiorców – nawet o mieszkańców Wysp Wielkanocnych! Sprzedaż na Amazon pozwoliła także poprawić standard usług świadczonych przez firmę między innymi poprzez wprowadzenie szybkiej wysyłki oraz zapewnienie dobrej jakości serwisu.
Partnerzy Sprzedaży

Kotarbau

Kotarbau od stycznia 2019 r. realizuje sprzedaż przez strony Amazon. Pierwszym produktem udostępnionym na platformie były kotwy ogrodowe – bardzo nietypowy towar, który okazał się być hitem. Dzisiaj firma wysyła dzięki Amazon 7 000 paczek miesięcznie. Amazon w swoich zasobach posiada bardzo wiele narzędzi, ułatwiających, przyspieszających sprzedaż np. Invoicing by Amazon, który generuje raporty księgowe.
Partnerzy Sprzedaży

Candellana

Amazon stawia w centrum uwagi doświadczenia klienta. Candellana korzysta dziś z programu Fulfillment by Amazon – przesyła produkty do jednego z centrów logistycznych firmy. Stamtąd świeczki są rozsyłane do klientów na całym świecie, a Amazon odpowiada za całą logistykę i obsługę klienta. Natomiast sam Partner Sprzedaży może w tym czasie skupić się na rozwoju nowych produktów.
© 2024 Amazon.com, Inc. lub podmioty stowarzyszone
Facebook logo
Twitter logo
LinkedIn logo
Tiktok logo
YouTube logo