ROZWÓJ

Sprzedawaj w całej Europie

Już sprzedajesz w serwisie Amazon?

Rozszerz działalność na Europę

 

Pierwszy raz w Amazon?

Rozpocznij

 

Dzięki Amazon sprzedaż w Europie jest łatwa i nieskomplikowana

Przy rozszerzaniu działalności na inne kraje zrozumienie przepisów podatkowych i regulacji dotyczących produktów, tworzenie skutecznych ofert i zapewnienie zlokalizowanej obsługi klienta może być skomplikowane. Korzystaj z naszych najnowocześniejszych rozwiązań logistycznych, zaawansowanych narzędzi i światowej klasy obsługi klienta, aby dotrzeć do rosnącej ogólnoeuropejskiej bazy nabywców.
Europejski Akcelerator Ekspansji

Rozpocznij sprzedaż międzynarodową za pomocą kilku kliknięć

Sprzedawaj swoje produkty na arenie międzynarodowej, korzystając z najnowszego rozwiązania Amazon — Europejskiego Akceleratora Ekspansji (EAE). Europejski Akcelerator Ekspansji to bezpłatne, zautomatyzowane rozwiązanie, które tworzy listy produktów i ceny, konfiguruje ustawienia wysyłki i szablony oraz rejestruje produkty w programach realizacji w sklepach, w których chcesz rozszerzyć działalność.
Jeśli jesteś już po rejestracji w profesjonalnym planie sprzedaży i prowadzisz sprzedaż w co najmniej jednym sklepie Amazon Europe, potrzebujesz tylko kilku kliknięć, aby rozpocząć:
1. Wybierz sklepy, w których chcesz rozszerzyć działalność.
2. Zaakceptuj regulamin sprzedaży międzynarodowej.
3. Kliknij przycisk „Rozpocznij ekspansję”.

Sprzedajesz już na Amazon?

Rozpocznij

 

Dopiero zaczynasz?

Zarejestruj się

 

Un seul compte - toute l'Europe

Jedno konto — cała Europa

Za pomocą jednego konta możesz dotrzeć do klientów w całej Europie za pośrednictwem dziewięciu naszych europejskich sklepów (Amazon.co.uk, Amazon.fr, Amazon.de, Amazon.it, Amazon.es, Amazon.nl, Amazon.se, Amazon.pl i Amazon.com.be)
Augmentez vos ventes avec de nouvelles opportunités

Zwiększ sprzedaż dzięki nowym możliwościom

Dzięki ponad 30 dostępnym kategoriom produktów istnieje wiele produktów, które można sprzedać na Amazon w Europie. Wykorzystaj europejskie okresy szczytowego popytu dzięki naszemu kalendarzowi sprzedaży świątecznej w Europie.
Gérer les taxes et les paiements

Zarządzanie podatkami i płatnościami

Jeśli sprzedajesz towary w jakimkolwiek europejskim kraju, prawdopodobnie konieczna będzie rejestracja w celu uzyskania numeru VAT. Podatek VAT jest w Europie podatkiem od wydatków konsumentów. Nasi dostawcy rozwiązań ułatwią Twoją rejestrację jako płatnika podatku VAT. Aby usprawnić przetwarzanie transakcji, Amazon akceptuje płatności w wielu walutach i realizuje wypłaty w walucie lokalnej.

Darmowe usługi związane z rejestracją i rozliczaniem podatku VAT*

Usługi VAT w serwisie Amazon to wygodne i opłacalne rozwiązanie do obsługi wymogów dotyczących rejestracji i rozliczania VAT bezpośrednio z platformy Seller Central. Zapraszamy do bezpłatnego korzystania z Usług VAT w serwisie Amazon przez pierwszy rok subskrypcji. (*warunki korzystania z bezpłatnej rocznej subskrypcji Usług VAT w serwisie Amazon ›

176 M

comiesięcznych unikalnych odwiedzających w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Włoszech i Hiszpanii
*SimilarWeb, December 2020

> 45 000

zewnętrznych sprzedawców ponad 100 tys. dolarów wartości sprzedaży na europejskich rynkach Amazon w 2020 r.

> 3400

produktów sprzedawanych co minutę w europejskich sklepach Amazon w 2020 roku

Wsparcie obsługi wielu europejskich języków

Na kontynencie używa się ponad 200 języków. Ale nie martw się; bezpłatne narzędzia Amazon do wystawiania ofert i tłumaczenia skutecznie usuną bariery językowe między Tobą a klientami. Zapewniamy obsługę w języku dominującym w każdym z naszych 9 sklepów
Jak sprzedawać na Amazon Europe: Zarządzanie językami europejskimi

4 wskazówki dotyczące sprzedaży w całej Europie

Przydatne materiały

Guide TVA

Pomoc przy podatku VAT

Każdy kraj w Europie ma swoje własne przepisy dotyczące podatku VAT. Amazon oferuje szereg materiałów, które pomogą Ci działać zgodnie z przepisami dotyczącymi np. rejestracji płatnika VAT i zwrotów. Aby skontaktować się z lokalnymi ekspertami, odwiedź nasze Centrum wiedzy o VAT. Możesz także przeczytać wszystkie informacje dotyczące wymagań: pobierz nasz przewodnik dotyczący podatku VAT w Europie.
Découvrez les solutions européennes Expédié par Amazon

Poznaj europejskie rozwiązania FBA

Amazon oferuje trzy rozwiązania w zakresie realizacji zamówień w całej Europie: Ogólnoeuropejski program FBA, europejska sieć realizacji zamówień i przechowywanie zapasów w wielu krajach. Wybierz poniżej ten, który najlepiej pasuje do Twojej firmy.
Explorer l'aide pour les vendeurs Amazon

Poznaj pomoc dla sprzedawcy Amazon

Odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące sprzedaży w całej Europie znajdziesz w tym centralnym źródle.
© 2023 Amazon.com, Inc. lub podmioty stowarzyszone
Facebook logo
Twitter logo
LinkedIn logo
Tiktok logo
YouTube logo